PROMOCJA przewodnika na Światowy Dzień Książki

UWAGA! UWAGA! PROMOCJA przewodnika „Góry Bystrzyckie i Orlickie” z okazji Światowego Dnia Książki (23 kwietnia) przedłużona – świętujemy Światowy Tydzień Książki! Każdy, kto zamówi w tym czasie przewodnik „Góry Bystrzyckie i Orlickie” nie poniesie kosztów przesyłki. Czyli – płacisz za przewodnik, my go wysyłamy (listem poleconym!) w cenie nominalnej. Cena przewodnika to jedynie 10 zł! Pośpiesz się! Promocja trwa tylko do 30 kwietnia br. Zamówienia (na wybraną liczbę egzemplarzy) można składać drogą elektroniczną: markowaturystyka@wp.pl

ZAPRASZAMY!!!

przewodnik

Wkrótce długi majowy weekend. Układ dni na początku maja pozwala zaplanować długi wypoczynek w „pięknych okolicznościach przyrody”. Masz już plany na majówkę? W tym roku jest ona bardzo dobrze ułożona na przestrzeni tygodnia, dzięki czemu łatwo jest zaplanować dłuższy urlop. Nareszcie przyszła też wiosna, na którą musieliśmy tak długo czekać, podczas gdy na niebie zamiast słońca widać było głównie chmury i padający śnieg. Trudno jest więc o lepszą okazję do wypoczywania. Wiele osób zdecyduje się na aktywne spędzanie tego długiego weekendu np. podróżując.

Majówka już blisko – kup przewodnik!

selkar-majowka

Księgarnia Selkar uznała, że książki zasługują na więcej niż tylko jeden dzień świętowania – powinien to być przynajmniej tydzień. Od wtorku, przez 7 następnych dni księgarnia będzie oferować klientom super niespodzianki.

Każdego dnia inne super tytuły w EXTRA PROMOCJI. SPRAWDŹ! Kliknij na baner:

selkar2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.